هاب سرمایه‌گذاری گالریا

آنچه در دنیای امروز و زندگی انسان ها نقش مهمی ایفا می نماید بازارهای مالی و سرمایه ای است که می تواند تاثیر به سزایی در ایجاد رفاه و آسایش افراد ایفا نماید.حال این مهم در کشورهای مختلف به خصوص ایران اهمیت و برجستگی بیشتری خواهد داشت تورم موجود در ایران موضوعی بسیار مهم و تاثیرگذار است که هیچکس نمی تواند از نقش آن در منابع مالی زندگی چشم پوشی کند و در صورت عدم توجه به آن با گذشت زمان دارایی های آن تحلیل رفته و توان، قدرت و خرید حاشیه اطمینان زندگی آن کاهش خواهد یافت.​​​​​​​

راهنماهای حفظ سرمایه

آنچه در حال حاضر در بین عوام رایج است حضور آنها در بازارهای مالی/ طلا/دلار/بورس/ملک و.... می باشد که البته در بیشتر مواقع با حرکت های هیجانی و بدون کارشناسی اقدام می گردد و در اکثر مواقع سرمایه گذاران دچار ضرر و زیان جبران ناپذیری می شوند.اما آنچه مهم است حذف برای حضور در هر بازار مالی ابتدا ریشه ها و جزییات آن بررسی و فرایند و آینده نگری موضوعات تحلیل و با چشم باز وارد این عرصه ها گردید تا علاوه بر حفظ سرمایه سود مورد انتظار نیز حاصل گردد.

هاب سرمایه‌گذاری

اما آنچه تا کنون مطرح نمودیم نحوه سرمایه گذاری اشخاص حقیقی و حقوقی است و از این پس نقش خود را به عنوان یک مشاور و کارشناسی همراه، امین و خبره در مسیر حفظ سرمایه تا حصول سود با بهترین شریط ایفا می نماییم.هاب سرمایه گذاری رسالت خود را در 3 بخش زیر ایفا می نماید.
1_شناسایی بهترین بازارها  از نظر سود و نقد شوندگی و منابع مورد نیاز
2_شناسایی سرمایه گذاران مطمئن و شفاف در تامین منابع مورد نیاز
3_تطبیق بازارهای متنوع با سرمایه های مختلف و هدایت آنها به سمت انتفاع دو طرفه
حال با این وظیفه خطیر هاب سرمایه گذاری گالریا در حال حاضر با شناسایی و برنامه ریزی هدایت سرمایه حداقل دو هزار (2000)  از اعضا خود را در جهت موضوعات ذیل هماهنگ نموده است. 
1_شرکت تعاونی انبوه سازی در مناطق 5/19/21/22 با هدف جذب سرمایه های خرد و کلان و به صورت سهامی
2_مجموعه تفریحی و رفاهی آبشار تهران
3_مجموعه کلینیک های زیبایی.
4_ شرکت لیزینگ و نمایشگاهی خودرو
5_مجموعه واردات و صادرات در عرصه ساختمان-صنایع پایه کشور
6_ تیم تامین خدمات طراحی مهندسی از مرحله اولیه ارایه نقشه تا طراحی اجرا و ساخت ساختمانها با کاربری های متفاوت از مسکونی/تجاری /صنعتی و......
در پایان لازم به ذکر است تیم متخصص و حرفه ای کارشناسی هاب سرمایه گذاری گالریا با استفاده از اساتید دانشگاه و سرمایه گذاران به نام کشور و حتی خارج از کشور همواره در رصد بازارهای داخل و خارج در راستای رسالت خطیر ضد در شناسایی بهترین بازارها و موضوعات سرمایه گذاری معرفی به اعضا می باشد که لازم است در این خصوص گوشه هایی از این موفقیت ها را به استحصار برساند.

دبیرخانه هاب سرمایه‌گذاری

این دبیرخانه با هدف جذب سرمایه گذار و سرمایه پذیر از داخل و خارج کشور ایجاد شده است که افراد حقیقی و حقوقی در دو نقش سرمایه گذار و سرمایه پذیر می توانند اطلاعات خود را به این دبیرخانه ارسال و سپس با بررسی اطلاعات در کمیسیون های تخصصی مرتبط نتایج حاصل و به سمع نظر مشارکت کنندگان خواهد رسید.این مهم نقش بسیار موثری در شکوفایی و توسعه بازارهای مالی و اقتصادی کشور خواهد داشت زیرا با نگاهی کارشناسی مسیر سرمایه گذاری و در چشم اندازی صحیح که تقویت و توسعه ایده ها و موضوعات سودآور است را معرفی می نماید.

پل‌های ارتباطی

دفتر مرکزی: مجموعه یونیون آبشار گالریا_طبقه همکف
تلفن:  28420843_021
www.galleriacomplex.com